
Tessa vertelt:
“Ik werk inmiddels al 6 jaar bij Miles en ben in die tijd uitgegroeid van standaard projectmanager tot Power BI-specialist. Wat ik zo leuk vind aan Power BI is dat er elke maand nieuwe updates zijn en het programma zich razendsnel blijft ontwikkelen. Daardoor ben je nooit uitgeleerd, en dat past perfect bij mij! Ik krijg enorm veel energie van mezelf blijven ontwikkelen.
Ik vind het geweldig om met een bulk aan data aan de slag te gaan, deze te analyseren en daar een helder verhaal van te maken. Dit proces vraagt zowel om creativiteit als om analytische vaardigheden—en die twee eigenschappen komen hier helemaal samen voor mij.
Een goed voorbeeld van wat ik binnen Miles doe, is werken met Heatmaps, een van onze 10 Miles. De Heatmap is ideaal om kwalitatieve data te vertalen naar kwantitatieve inzichten. Hiermee kun je bijvoorbeeld eenvoudig concepten testen, zoals de inhoud van een nieuwsbrief, en daar snel conclusies uit trekken. De resultaten worden altijd gerapporteerd in een Power BI dashboard, waarbij je makkelijk kunt filteren en selecteren. ”
Raak jij enthousiast van Tessa’s creativiteit? Volgende keer laten we je weer een ander Miles gezicht zien en zijn of haar passie.